Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze sposoby na zrzucenie kilogramów
Autor Wiadomość
Mrówka Zet 


Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: z mrowiska
Wysłany: 2009-08-25, 09:02   Wasze sposoby na zrzucenie kilogramów

Witam, napewno każdy z Was już kiedyś próbował pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów. Opiszcie Wasze próby walki z odkładającym się tłuszczem i sposoby na wymarzoną sylwetkę. :-)
 
 
moniaczdz 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2009-08-27, 11:06   

Na razie to tylko rowerek i rolki w wolnych chwilach. Na siłownię na razie nie mogę się zmobilizować. Więc moja droga do wymarzonej sylwetki prowadzi przez sport :-D
Przynajmniej fajnie spędzam czas wolny :-D
 
 
Zuza 

Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-02, 13:16   

Uwielbiam pływać - inna sprawa, że mam niezłe geny po rodzicach i raczej nie mam tendencji do nadwagi... ale oczywiście bez przesady! Muszę uważać na pupę i brzuch, bo na nich najbardziej widać moje szaleństwa jedzeniowe ;-) Latem radzę sobie z tym problemem nawet nieźle bo dojeżdżam do pracy na rowerze. Zimą staram się regularnie pływać... dietę rzadko stosuję ale wiadomo- żadnych rzeczy z torebki! Pomaga dieta z zupy Kwaśniewskiego i lewatywa... Pozdrawiam i powodzenia w zrzucaniu kilogramków- P.S. ja jestem zwolenniczką łączenia przyjemnego z porzytecznym! pa :mrgreen:
 
 
MłodaMama 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: 2010-05-21, 12:23   

Odnośnie sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów - oczywiście u mnie basen się sprawdzał, ale w połączeniu z kilkoma innymi zasadami:
- omijanie słodyczy z daleka ;-)
- zróżnicowana dieta - tzn. jeśli na obiad pozwolę sobie zjeść większą ilość kalorii - wieczorem na przekąskę wybieram już tylko owoce,
- żadnych obfitych kolacji po godz. 20.,
- jeśli nie masz czasu na uprawianie sportów - zafunduj sobie koniecznie aktywny weekend - nie siedzmy w domu, czasem zwykły spacer bywa zbawienny.

Nie raz kluczem do dobrej sylwetki jest dobre samopoczucie - wypoczęta masz więcej chęci do działania, a zmęczona kilkoma godzinami przed komputerem marzysz tylko o powrocie do domu i do własnego fotela... To jest jak samonapędzająca się maszyna - więcej aktywności sprawia, że masz więcej energii, a więcej energii to częstsza aktywność :lol:
 
 
xyz 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 65
Skąd: polska
Wysłany: 2010-05-21, 13:15   

Ruch i ograniczanie posiłków to podstawa. Ja pilnuje się, żeby nie jeść nic po godz 18tej. Rowerek i spacerek też pomagają ;-)
 
 
Kraken 


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 50
Skąd: ...z innych czasów
Wysłany: 2010-05-29, 12:14   

Ja nie wiem czy spacer jest dla Was aż tak mocno odchudzający. Dotlenia na pewno, ale czy aż tak pomaga w zrzucaniu kilogramów? Nie wiem :roll:
 
 
Szwejk 


Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 7
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-06-01, 22:44   

Ruch , ruch to najważniejsze, nie ma jak 2 godziny min raz w tygodniu porządnej gry w siatkówkę. Dobra rozgrzewka i kilka zaciętych setów pozwala na spalenie dużej ilości kalorii.

:roll:
 
 
moniaczdz 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2010-06-02, 14:56   

Najważniejsza jest jednak konsekwencja. Mi się to udało i wyglądam o wiele lepiej niż w zeszłe wakacje.
Na początku było bardzo trudno, ale później ćwiczenia stały się naturalną częścią każdego dnia ;-)
 
 
alfa 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 7
Skąd: kosmosu
Wysłany: 2010-06-02, 15:17   

Czerwona herbatka + wszystko co zostałp wcześniej wymienione:)
 
 
Kraken 


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 50
Skąd: ...z innych czasów
Wysłany: 2010-06-16, 16:54   

No to podziwiam - ciężkie życie kobiet skoro na tyle spraw muszą zwracać uwagę... Tylko czy to czasem nie jest przesadzone 8-) Ja tam nie lubię chudzielców :lol:
 
 
elizabeth 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: 2010-06-17, 13:04   

A my lubimy facetów którzy nie lubia chudzielców 8-) 8-) 8-)
 
 
pytlal 

Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 15
Skąd: cz-dz
Wysłany: 2010-06-28, 23:42   

kochanego ciałka nigdy za wiele ;-)
 
 
elizabeth 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: 2010-07-21, 15:24   

To jest temat zbyt ogólny, pytanie ile jest tej nadwagi, 5 kg czy 25. Zależy jaki tryb życia prowadzimy i ile mamy czasu na zajęcie się sobą, ile mamy lat, także uwarunkowania genetyczne są tu znaczące. Temat zbyt szeroki powinnyśmy podzielić go na jakieś grupy. Niech każda opisze dokładniej swój problem w nowym temacie wtedy może uda się pomóc, bo na razie tylko rzucamy hasłami... :oops:
 
 
Mrówka Zet 


Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: z mrowiska
Wysłany: 2010-07-21, 15:36   

No to do dzieła Elizabeth, zakładaj temat :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.