Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów faza grupowa
Autor Wiadomość
tomaszl 

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-10-23, 11:54   Liga Mistrzów faza grupowa

Anderlecht-Paris SG TYP 1, goals over 2.5
kurs: efortuna 1,16, 1,3
Właściwie wszystkie dzisiejsze spotkania Ligi Mistrzów mają swoich faworytów choć mniej lub bardziej wyraźnych. W każdy razie zawsze na jedną z drużyn kurs wynosi poniżej 2.0. Na Bayern kurs jest minimalny więc skuszę się przede wszystkim na PSG. Francuzi to jednak topowa drużyna z kilkoma gwiazdami wielkiego formatu no i z jednym z najlepszych piłkarzy świata Ibrahimoviciem. Grupy nie ma zbyt trudnej, ale jednak Olympiakos czy Benfica są nieobliczalne i z najsłabszym zespołem czyli Anderlechtem trzeba zdobyć komplet punktów. PSG gra ostatnio doskonale. Biorąc wszystkie rozgrywki to w dziesięciu ostatnich grach wygrało dziewięć razy i raz zremisowało. Ten remis z Monaco w sumie hańby nie przynosi, a sporo z tych wygranych było naprawdę znaczących jak choćby niedawna w Marsylii czy te w Lidze Mistrzów różnicą trzech goli każdy. Reprezentacja Belgii jest ostatnio niesamowicie silna, ale nie może być inaczej przy takim pokoleniu piłkarzy jakie obecnie posiada. Najlepsi jednak grają w najlepszych europejskich klubach i liga belgijska nie jest zbyt mocna o czy świadczy gra Anderlechtu, który szczególnie ostatnio nie spisuje się dobrze. Wprawdzie wygrał w lidze ostatni mecz, ale grał przeciwko najgorszej drużynie, a wcześniejsze dwie gry i to u siebie to wysoka porażka 3-0 z Olympiakosem oraz 0-1 z Kortrijk. Te dwa kluby dzieli jednak przepaść i każdy inny wynik niż dwójka będzie uznany za sporą sensację.
_________________
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo
 
 
tomaszl 

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-10-30, 14:17   

Powyżej w typowaniu meczu Anderlecht - PSG oczywiście wkradła mi się pomyłka. Jak wynika z treści posta TYP miało być 2 a nie 1 a co za tym idzie kurs nie 1,16 a 1,56.Sorki za pomyłką w każdym razie typ oczywiście trafny i mógł być zagrany z sowitym handicapem.
_________________
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo
 
 
tomaszl 

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-11-04, 10:30   

Man.City-CSKA M. TYP 1
kurs: efortuna 1,19
Manchesteru City nie można zaliczyć do zbyt pewnych i regularnie grających drużyn. Zarówno w krajowe lidze jak i Lidze Mistrzów przytrafiają im się koszmarne wpadki i choć drużynę mają naprawdę mocną do typowanie na nich jest trochę ryzykowne. Tym razem jednak myślę że takowe nie będzie. Po pierwsze dysponują znacznie lepszym zespołem od rywala. Po drugie powinni ten mecz wygrać gdyż mają o trzy punkty więcej od CSKA, a pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla Bayernu. Po trzecie całkiem niedawno wygrali z CSKA na jego trudnym terenie w Moskwie więc u siebie powinno im pójść znacznie łatwiej. Ostatni czynnik to morale, które powinno być bardzo wysokie po sobotnim rozbiciu Norwich 7-0. Jeśli w obecnych okolicznościach gospodarze znowu zawiodą i nie wywalczą kompletu punktów to już chyba co najmniej przez najbliższy rok nie wytypuję rezultatu meczu z ich udziałem choć jestem przekonany że nie będzie takiej konieczności.
_________________
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.