Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Recenzje preparatów na odchudzanie
Autor Wiadomość
gosiak 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-06-29, 15:29   Recenzje preparatów na odchudzanie

Opinia producenta:
AyurSlim jest mieszanką ziół wspomagających trawienie i redukcję masy ciała. Jest to łagodny preparat na odchudzanie. Preparat AyurSlim zmniejsza stężenie cholesterolu i triglicerydów we krwi. Zasługą ziół jest to, że zmniejszają przyswajalność cukrów we krwi i usuwają toksyny z organizmu. Zioła AyurSlim nie posiada skutków ubocznych. Aby efekt był widoczny trzeba brać kapsułki 2 razy dziennie po śniadaniu i kolacji przez 3 do 6 miesięcy. AyurSlimdziała na 3 sposoby: redukuje apetyt, redukuje spożywanie tłuszczów i węglowodanów. Wskazania do stosowania AyurSlim to otyłość, wysokie stężenie lipidów czy nadmierne spożycie słodyczy.

Moja opinia:
produkt jest ziołowy, a to znaczy że naturalny. Poza tym jego działanie opiera się na medycynie ajurwedyjskiej, jednej z najstarszych na świecie. Hamuje apetyt, a w szczególności chęć na słodycze.

 
 
gosiak 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-06-29, 15:35   

Aqua Slim
Opinia producenta:
Aqua Slim to unikalny preparat stworzony z myślą o tych, którzy pragną zdrowo i szybko schudnąć.
Pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej, zmniejsza uczucie głodu. Wpływa korzystnie na wydolność tkanki mięśniowej.

Moja opinia:
Nie mam po nim ochoty na słodycze, ale ten preparat zmienia smak wody, a to mi nieodpowiada.

 
 
torbaborba 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-03, 10:21   

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie większość tych środków bardziej oddziałowuje na psychikę niż na sam organizm...
Przyznaję - nie mam super doświadczenia w tym temacie, w całym życiu zjadłam może kilka opakowań. Jedno jest dla mnie pewne - jak mam ochotę na czekoladę i chipsy to ani Aqua Slim, ani LINEA, ani inny preparat nie ma szans...

Dlatego moim sposobem jest normalna dieta bez drastycznych wyrzeczeń i regularne ćwiczenia :->
 
 
xyz 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 65
Skąd: polska
Wysłany: 2010-07-05, 11:36   

te wszystkie preparaty odchudzające to ściema, wykańczają wątrobę i jelita, znam ludzi którzy zniszczyli swoje "podroby" od takich różnych leków i tu nie ma znaczenia czy naturalne czy nie, wszystko to dziadostwo. ludzie się podniecają takimi preparatami i wierzą w reklamy, a to tylko moda i ściema.
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-19, 14:57   

HERBATKA ZIELONA!! Naturalnie i bezpiecznie! pozatym jakies inne ziołowe herbatki no i lekkostrawna dietka :)
_________________
:)
 
 
baśka 


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Ustrzyki Górne
Wysłany: 2010-07-19, 15:07   

Ann napisał/a:
HERBATKA ZIELONA!! Naturalnie i bezpiecznie! pozatym jakies inne ziołowe herbatki no i lekkostrawna dietka :)


Herbatki to dobre uzupełnienie treningu, ale nie ma co z nimi przeginać - mam znajomą, która tak bardzo chciała schudnąć, że potrafiła wypić 10 herbat oczyszczających dziennie, po pewnym czasie tak jej rozregulowało jelita, że wylądowała w szpitalu z MEGA BIEGUNKĄ! Także ostrożnie w tym temacie. :-/
 
 
xyz 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 65
Skąd: polska
Wysłany: 2010-07-20, 11:49   

herbata owszem ale tylko z herbaciarni, liściasta oryginalna a nie jakaś w torebce, w której nie wiadomo co się znajduje, np. zielona herbata, czerwona Pu-Erh. Niektórym się wydaje, że pijąc takie odchudzające herbaty, im więcej wypiją tym więcej schudną - to bzdura, trzeba mieć odpowiednią dietę no i ruch też ma znaczenie. te herbaty ogólnie rzecz biorąc oczyszczają organizm z toksyn, zawierają witaminy i składniki mineralne, co poniektóre są mocniejsze niż kawa, a inne działają uspokajająco ;-) Nie można przesadzać z ilością bo można zniszczyć jelita.
 
 
elizabeth 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: 2010-07-21, 14:20   

np. Olimp Fat Burner Plus

skład mówi sam za siebie :shock:

Składniki: wodorowinian choliny, winian l-karnityny, l-metionina, chlorowodorek betainy, olej rybi (źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych: eikozapentaenowego EPA, dokozaheksaenowego DHA linolenowego i innych, inozytol, L-lizyna, wyciąg z rośliny Garcinia Cambogia (źródło HCA), celuloza mikrokrystaliczna – subst. wypełniająca, stearynian magnezu – subst. przeciwzbrylająca, wit.C, fumaran żelazawy (źródło żelaza), lecytyna, polinikotynian chromu (źródło chromu), żelatyna – otoczka kapsułki

NIC TYLKO CHEMIA

fatb2.jpg
Plik ściągnięto 6986 raz(y) 18,66 KB

 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-26, 12:38   

Mnie się wydaje że jeżeli to coś ma dac.. to jedynie podczas wysiłku wtedy widocznie jest wieksze spalanie tłuszczu i tyle.. a tak od siedzenia i nic nie robienia to sie nigdy nic samo nie bedzie działo :roll: :-P
_________________
:)
 
 
MłodaMama 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: 2010-07-28, 14:06   

Ann napisał/a:
Mnie się wydaje że jeżeli to coś ma dac.. to jedynie podczas wysiłku wtedy widocznie jest wieksze spalanie tłuszczu i tyle.. a tak od siedzenia i nic nie robienia to sie nigdy nic samo nie bedzie działo :roll: :-P


o i właśnie, od siedzenia i nic nie robienia nigdy nie schudniemy, i tu właśnie te wszystkie próżne osóbki zabawiają się chemią, bo tylko ona daje wtedy efekty, ale wyniszczenie organizmu jest nieporównywalnie większe do tych kilku straconych kg...
 
 
gladdy 

Dołączyła: 10 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-11-10, 14:58   

Jestem zupełnie przeciwna wszelkim preparatom na odchudzanie. Są to hormonalne środki, których nigdy bym nie brała nie tylko ze względu na powątpiewanie czy w ogóle mogą pomóc w odchudzaniu, ale przede wszystkim przez strach jaki czuję kiedy pomyślę o skutkach ubocznych (bo na pewno w przypadku niektórych takie się pojawiają) jakie mogą wywołać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.