Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Rowery z supermarketu? opłacalne?
Autor Wiadomość
ciachooo 


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 25
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-05, 15:12   Rowery z supermarketu? opłacalne?

Heja wszystkim, myślicie że opłaca się kupowac rowery w supermarketach? są tanie i fajno, ale posłużą ze 2 sezony llub wiecej? jak myslicie?
Czym sie niby róznią od tych sklepowych?
 
 
yvette 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-07-05, 15:52   

Są jak wszystko, co z hipermarketu: tandetne. To chińszczyzna, najtańsze części, liche, pojeździ się 1 sezon, góra 2 i koniec. W rower lepiej zainwestować więcej kasy, nie warto oszczędzać w tym przypadku, ta inwestycja na pewno się zwróci. Ja mam drogi rower składany z różnych części na indywidualne zamówienie. Jeżdżę bardzo intensywnie od kilku lat i po mieście, i po górach i nic mi się w nim nie popsuło, a dętkę wymieniałam tylko raz.
 
 
xyz 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 65
Skąd: polska
Wysłany: 2010-07-06, 10:38   

a czy w hipermarketach są jakieś porządne produkty? nawet żywność jest niższej jakości pomimo tego, że jest firmowa. ja znam gościa, który sprowadza i składa rowery z Niemiec i Włoch chyba, naprawdę super ceny i super rowery, co chcesz to Ci sprowadzi, ma też używane rowery, po których nie ma śladów użytkowania. gościu się zna na rzeczy był kiedyś kolarzem :->
 
 
ciachooo 


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 25
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-19, 14:32   

Yhhh no to chyba poczekam z kupnem tego rowera :) troche kaski zaoszczędze i może faktycznie kupie cos lepszego :) dzieki ;) :-|
 
 
LubięLato 

Dołączyła: 21 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-08-21, 11:13   

Wiesz co nie ma zasady, jeśli masz na myśli ''z supermarketu'' czyli ''najtańsze'' to wiadomo - ODRADZAM.

Ale ile razy zdarza się dorwać jakiś lepszy sprzęt powiedzmy w Makro, znajomy kupił rower i śmiga na nim 5 rok i nic się z rowerem nie dzieje. Ale też nie wydał mało. Podstawa to sprawdzić markę, sprawdzić podzespoły, popytac ludzi, potem sprawdzić gdzie są jakie ceny i kupić...

A osobiście - wolałabym kupić w Makro niz w Decathlonie, bo ten sklep to totalna porażka napchana Chińszczyzną. Wiem, że chińskie chińskiemu nierówne, ale Decathlon proponuje naprawdę najniższą półkę, parę razy byłam, oglądałam te ich towary, ale naprawdę bez rewelacji. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Tak jak pisze xyz znajdź kogoś kto sprowadzi Ci dobry rower i kto sie na tym zna, albo sam poszperaj w internecie posprawdzaj opinie, kup i jeździj :-P
 
 
czassi 

Wiek: 40
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-07, 15:10   

Wszystko zależy od firmy ;p Jeśli znajdziesz rower z porządnej firmy w supermarkecie za dośc przsytępną cene to możesz wziąć, będzie takiej samej jakości jak ten kupiony w firmowym sklepie.
_________________
http://www.bkg.com.pl/, http://www.bkg.com.pl/ind...-granitowe.html.
 
 
 
kowall 

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-13, 09:17   

Przykład z życia wzięty: rower Rometu :) 200zł (czyli już mega niska "półka") kupiony przez kobietę w Carr... żeby sobie rekreacyjnie pojeździć. A co jak się zepsuje - pytanie ? Gwarancja i walka o zwrot $ :) zależy kto jak do tego podchodzi. Ale jakość zostawia wieeele do życzenia.
_________________
Radwańska
 
 
katayanagi 


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-25, 13:30   

Może nie jestem dobrym przykładem, ponieważ jeżdżę rekreacyjnie, jednak dużo i to nie tylko w sezonie letnim. Sześć lat temu kupiłam rower w markecie i muszę stwierdzić, że nie mam ani jednego słowa zarzutu. Przy regularnym serwisie każdy rower, nie tylko ten kupiony w profesjonalnym sklepie może nam służyć przez lata ;-)
 
 
Kejter11 

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-11-27, 11:54   

Dokladnie, jesli ktos nie katuje roweru niewiadomo jak to ze spokojem da rade dla amatora. Oczywiscie jakies latanie detek czy smarowanie, centrowanie itp. wchodzi w gre.
_________________
pierścionek z brylantem
zawieszki
 
 
hermes 

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 18
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-01-14, 08:27   

A to zależy, jeśli zamierzasz jeździć tylko raz na kilka dni do sklepu to taki rower może wystarczyć, ale nie są to dobre sprzęty. Jednak niska cena z czegoś się bierze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.