Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalne powiększenie piersi? herbatka na piersi?
Autor Wiadomość
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-19, 15:00   Naturalne powiększenie piersi? herbatka na piersi?

Heja .. chciałam spytać czy ktoś miał styczność z różnymi suplementami diety wspomagającymi powiększenie piersi metodą naturalna? wiem ze są jakieś herbatki ziołowe próbował ktoś????
_________________
:)
 
 
elizabeth 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: 2010-07-20, 15:56   

Moim zdaniem nieważne czy kobieta ma piersi małe, czy duże. Ważne, żeby się dobrze prezentowały, a to da się załatwić kilkoma sprawdzonymi sposobami - codzienna pielęgnacja i naturalnie, odpowiednio dopasowany biustonosz.

Ważna jest także postawa, którą przybieramy. Powinnyśmy pamiętać o ściąganiu ramion, by nie chodzić przygarbionym. Biust automatycznie podniesie się ku górze i będzie sprawiał wrażenie pełniejszego.

Gimnastyka. Skóra piersi przez lata wiotczeje, przez co biust opada. Damskie pompki oraz głównie pływanie pozwolą zapobiec temu przykremu zjawisku.

Elastyczność skóry piersi można poprawić także, stosując specjalne preparaty przeznaczone właśnie do pielęgnacji biustu. Działają one na konstrukcję włókien od wewnątrz, wnikając w skórę i uelastyczniając jej konstrukcję, gdyż jak już wspomniano, z wiekiem włókna kolagenowe osłabiają się, a piersi tracą swój naturalny kształt. Warto też je nawilżać, czy to balsamami, czy maseczkami, by skóra piersi pozostawała wciąż jedwabiście gładka.

Znanym od lat naturalnym sposobem ujędrniania biustu jest zażywanie naprzemiennie zimnych i ciepłych pryszniców. Zimna woda pobudzi krążenie i ujędrni piersi, chociaż może nie jest najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem, to da natychmiastowe rezultaty. Ważne jest, by prysznic zakończyć zimnym strumieniem wody.
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-21, 12:17   

Mnie nie chodzi o ujędrnienie tylko o wzost a to wieeelka róznica, i konkretnie chciałam sie dowiedziec o specyfikach jakie można stosowac
_________________
:)
 
 
xyz 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 65
Skąd: polska
Wysłany: 2010-07-21, 14:52   

na większe piersi jest metoda, wystarczy po prostu przytyć, wiem to z własnego doświadczenia :lol:
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-23, 11:43   

Niestety to nie daje zbyt dużo próbowalam ;/ to nie ma sensu.. przytyłam 10 kg i ledwo zobaczylam różnice..
_________________
:)
 
 
Przekliniak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 34
Skąd: podbeskidzie
Wysłany: 2010-07-26, 11:35   

to może zajdź w ciążę to będziesz mieć duży biust ;-)
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-26, 12:28   

taaa:):) na chwile:) a potem efekt moze byc przerazajacy :) tzn jak juz przestane karmic to zmaleja jeszcze bardziej:) tzn... dzidzia i tak bede miała wiec w sumie nie moge sie tym przejmowac w takim wypadku, ale to jeszcze nie teraz :) 8-)
_________________
:)
 
 
yvette 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-07-30, 11:47   

Moja mamusia przed ciążami była płaska jak deska, a po wykarmieniu mnie a kilka lat później braciszka zaczęła nosić 75B, więc efekt wcale nie był przerażający. A że zawsze była aktywna fizycznie, pływała itp., to mimo 50 lat ma całkiem fajny biuścik ;-) .
 
 
maruda 

Pomogła: 1 raz
Wiek: 65
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-07-30, 12:00   

Dziewczyny, najważniejsze to mieć dobry stanik. Jak ktoś ma małe rodzynki to z naturalnych metod nie pomoże nic innego jak dobry PUSH-UP ;-)
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-08-02, 15:11   

Push up? jasssne :) idziesz z facetem tu tego i owego fajnie fajnie potem przychodzi co do czego bluzka fik stanik fik a facetowi oczy na wierzch bo sie czego innego spodziewał!:))) hahahaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: moj kolega powtarza ze to mydlenie oczu facetom! :-P :-D :-o :-D
_________________
:)
 
 
eva30 

Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2010-08-21, 10:16   

Oni też mydlą nam oczy nosząc luźne skatingowe spodnie, myślisz sobie - on pewnie ma w nich sporo do noszenia 8-) - dochodzi do tego czy owego szukasz szukasz a tam ni hu hu :-P

Powiedzmy - tak rozgłośnione silikony - dla facetów nie są aż tak atrakcyjne, mając dodatkowo przed oczami sposób w jaki ''montuje się je'' w kobiecie nie napawa przyjemnymi odczuciami. Każdy widział chyba kiedys w TV taką operację. A ostatnio podobno ludzie nie wiem czy ze Stanów czy skąd, nałogowo wyjeżdzali do jednego z mniejszych krajów by tam TANIEJ ale też w GORSZYCH WARUNKACH robić sobie operacje... m. in. powiększanie piersi... to nic że za taką kasę w jednej z pacjentek zamiast silikonów znaleźli prezerwatywy napełnione wodą :shock:

Podsumowując - najatrakcyjniejszy jest widok naturalnego biustu w estetycznych rozmiarach i żaden push up, żaden wykwintny biustonosz nie sprawi mu tak miłego widoku jak widok naszych uroków po ich ściągnięciu :)

A odnośnie karmienia to też nie zasada, że zmaleją, znam tylko sporadyczne przypadki, właściwie jeden gdy dziewczyna po porodzie miała okropne i pomarszczone piersi, ale ona paliła fajki i straciła pokarm więc wiesz - wiele zależy od genów ale też WIELE od Ciebie samej i tego jak będziesz o nie dbać :->
 
 
eva30 

Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2010-08-21, 10:20   

Nawiązując do poprzedniej wiadomości wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest dbać o to co dał nam Bóg, a nie starać się na siłę zmienić. Jeśli dziewczyna będzie zadowolona i usmiechnięta, wtedy cała jej osoba jest atrakcyjna. Co z tego, że przeróznymi sposobami sprawi, że piersi będą troszkę większe, ale i tak ciągle będzie katować się myślami i herbatkami i innymi środkami niezadowolona z siebie - wtedy ten efekt i tak zostanie przyćmiony przez jej ponurość... Dbajmy o to co mamy i jakie jesteśmy, każda jest niepowtarzalna :->
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-08-23, 15:45   

Ponoć piersi rosna do 25 roku życia :)
_________________
:)
 
 
Joanna33 

Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-24, 18:29   

Zacznę od przedstawienia swojego problemu. W wieku 20 lat miałam mały, niejędrny biust, który wyglądał koszmarnie. Walczyłam z tym zacięcie. Stosowałam kremy, peelingi, balsamy i masaże, ale efektów nie było. W końcu kupiłam sobie suplementy (stąd: powiekszanie-piersi.com) i po dwóch miesiącach zauważyłam niesamowite efekty. Teraz jestem po pół rocznej kuracji i noszę biustonosz rozmiar większy, a ponadto mogę się teraz pochwalić jędrnym biustem jakiego jeszcze nie miałam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.