Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze siłownie w Bielsku
Autor Wiadomość
Raskolnikow 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-08-25, 11:48   Najlepsze siłownie w Bielsku

Jakie siłownie z Bielska i okolic polecacie i dlaczego? Chciałbym zacząć regularny trening siłowy i aerobowy. Słyszałem coś o całodobowej siłowni Fitness Club 24 w Bielsku, podobno jest dobrze wyposażona i na wejście dostaje się indywidualny program treningowy. Ktoś coś wie w tym temacie?
 
 
moniaczdz 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2009-08-27, 11:02   

Heja,

Sama jestem zainteresowana tym tematem. Od paru miesięcy mobilizuję się aby zacząć chodzić na siłownię. Ale mój największy problem (poza mobilizacją a raczej jej brakiem ;) to fakt że nie wiem za bardzo gdzie się wybrać. W CzDz z siłowniami trochę krucho a w Bielsku się za bardzo nie orientuję. Może i mi coś polecicie. A gdzie się znajduje Fitness Club 24? :->
 
 
Mrówka Zet 


Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: z mrowiska
Wysłany: 2009-08-27, 15:33   

Halo halo :mrgreen:

moniaczdz:
Fitness Club 24 znajduje się w Bielsku przy ul. Rejtana 3 (odnoga ul. Partyzantów) na wysokości Tesco.
A co do Czechowic to z obiektów sportowych znam tylko basen :) także może w tą stronę coś podziałaj ;)


Raskolnikow:
Ja też polecam tą siłownię - jest o tyle fajna, że możesz przyjść o każdej porze dnia i nocy i ćwiczyć co sobie zechcesz. Dużo maszyn aerobowych, ale też i obciążeń do "pakowania" ...także jak chcesz ćwiczyć i na kondycję i na mięśnie to oferta dla Ciebie jak znalazł. Dodatkowo fajne zaplecze aerobicowe dla kobiet (jakby Cie to interesowało ;))
 
 
ScarFace 


Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: ...
Wysłany: 2010-06-18, 15:25   

A w Sferze przy tym klubie fitness nie ma siłowni? :shock:
 
 
Mrówka Zet 


Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: z mrowiska
Wysłany: 2010-07-03, 12:15   

ScarFace napisał/a:
A w Sferze przy tym klubie fitness nie ma siłowni? :shock:


Tak, tylko temat dotyczy najlepszych siłowni... a co do tej w sferze to pozostawiam jej wiele do życzenia :roll:
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-26, 16:56   

Ja generalnie znam 2 bo do 2 chodziłam i tak:
jedna jest na powstańców śląskich nazywa sie "SQUASH" ..bo tam tez w squasha sie gra :lol: siłownia nie jest wielkim nowym miejscem z wielką ilościa sprzetu tylko takim mniejszym ale fajnym kameralnym! - to dobre okreslenie;P - miejscem, nie ma duzo ludzi i jest przyjemnie :)
a druga to ta o której mowa wyzej Fitness Club 24 hmm no i tak w sumie jest baaardzo dobrze wyposazona owszem ale jak dla mnie droga :-x zeby róznica miedzy siłowniami wynosila 30 zł :evil: szok! no i jakas taka dla lansiarzy.... ale to tylko moja sybiektywna opinia...:) także tego .. :)
A no i jest jeszcze na osiedlu langiewicza przy basenie siłownia AQUA tez jest podobno bardzo fajna ale tam jeszcze moja nóżka nie postaneła :-P
_________________
:)
 
 
sportsmenka 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 20
Skąd: Prosto z siłowni
Wysłany: 2010-07-28, 16:40   

Ktoś wie czy w okolicach praga Wawka i
jest jakaś fajna tania siłka?:)
 
 
Zosia_B-B 


Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-09-08, 14:05   

Po szkoleniach byliśmy kiedyś na tej siłce:
KLUB SATURN FITNESS CENTRUM I SZKOŁA FITNESS - Praga
Kuflewska 6
 
 
bogusborek 


Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-08, 16:47   Lista siłowni: http://silownie.rostar.pl

Witam !!!

Tu jest lista siłowni - żeby dopisać nową wystarczy wysłać do nich e-maila.

Strona: http://silownie.rostar.pl

Reklama za darmo więc warto :)

Hejka
 
 
Kalimare 

Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-11, 20:57   

I mozna znależć siłkę u siebie w mieście.
 
 
jaro65 

Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-02, 12:48   

My mamy w piwnicy - świetna atmosfera, muzy gra, ćwiczenia tam to przyjemność.
 
 
Imienny 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-21, 15:26   

Saturn jest najlepszy.
Preferuje siłownie w piwnycy, wydasz 800zł i masz fajną siłownie, aeroby możesz wykonywać na świeżym powietrzu. Za karnety na siłownie szybko Ci się zrobi kwota za którą mógłbyś sobie zrobić własną siłownie w domu.
_________________
Kliknij na Link do Witryny
Witryna WWW biura księgowego dzierżoniowskiego
http://rafin.pl/mieszkania
 
 
 
fafik 

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 12
Skąd: katowice
Wysłany: 2013-11-21, 13:10   

Ja ćwiczę w domowym zaciszu od 4 miesięcy, co prawda mam sporo sprzętów od sztangi po przyrządy kettlera, ale główną motywację mam oglądając zwierzaka73 ... możecie zobaczyć jego kanał http://www.youtube.com/user/Zwierzak73PL Bicki pierwsza klasa :)
 
 
alinabb 

Wiek: 45
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-01-07, 13:48   

Ja niedawno zaczęłam wychodzić na fitness - dwójka maluchów w domu, wiecie jak jest. Próbowałam Modelarni, Fitness 24 a teraz Fit Mania i w tym ostatnim czuję się najlepiej. Nie potrafię powiedzieć dlaczego - poprzednim nie miałam nic do zarzucenia więc chyba chodzi o nastrój i prowadzące zajęcia. Fajne, młode dziewuchy. Polecam.
_________________
Fitness Bielsko - Fitmania
 
 
LOFT Fitness 

Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Bielsko- Biała
Wysłany: 2014-02-05, 09:59   

Już w kwietniu możecie sprawdzić nas. Nowe miejsce na mapie Bielska, więcej na stronie lub fun pagu: www.facebook.com/loftfitness Pozdrawiamy :-D
_________________
LOFT Fitness | Showroom
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.