Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Man City
Autor Wiadomość
tomaszl 

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-09-18, 15:50   Man City

Dziwi mnie trochę zainteresowanie Piotrem Zielińskim przez Manchester City. To nawet nie chodzi o to że jest za słaby bo akurat jestem zwolennikiem jego talentu, ale w końcu to Polak a takowi nie są za bardzo rozchwytywani. Przygląda mu się ponoć trener Pellegrini któremu gra Polaka przypadła do gustu. Ja rozumiem, ale w końcu zagrał on dopiero kilkanaście spotkań w Serie A. W kadzę choć strzelił ostatnio dwa gole to jednak jednego San Marino. Potrzeba spokoju bo coś mi się zdaje że ewentualny kontrakt z City mógłby przystopować jego karierę. Wśród takiej plejady gwiazd pewnie za dużo by nie pograł. W takim klubie City jest też ryzyko szybkiej zmiany szkoleniowca i wtedy sytuacja mogłaby stać się jeszcze gorsza. Udine to niezły klub i lepiej ze spokojem zbierać tam szlify i nie zaprzątać sobie łowy takimi ofertami.
_________________
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo
 
 
tomaszl 

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-12-11, 13:53   

Manch.City-Arsenal TYP 1
kurs: efortuna 1,81
City ostatnio zaczęli w końcu wykorzystywać swój potencjał, który na pewno jest niemały. W Premiership coraz rzadziej zawodzą, a udaje im się osiągać tak spektakularne wyniki jak 7-0 z Norwich czy 6-0 z Tottenhamem. Wtorkowa wygrana z Bayernem i podniesienie się z 0-2 również o czymś świadczy. Manchester gra w końcu to do czego ma predyspozycje i na co pozwalają mu personalia, a morale w drużynie również musi być świetne. To spotkanie z Arsenalem musi po prostu wygrać i w obecnej chwili wydaje mi się iż to zrobi. Wydaje mi się też że pierwsze miejsce Kanonierów jest trochę na wyrost. Mają oni kilku świetnych i będących w formie graczy jak Szczęsny, Ozil, Ramsey, Giroud, ale dla mnie to cały czas nie jest zespół na zdobycie tytułu. Jakoś Arsenal Wengera nigdy do końca mnie nie przekonywał i choć ta obecna drużyna jest naprawdę dobra to jednak właśnie w City upatruję faworyta do zgarnięcia mistrzostwa. Zobaczmy tez jak grają u siebie - Premiership bilans 7-0-0 bramki 29-2 w tym wspomniane 7-0 i 6-0 oraz 4-1 z Manchesterem United, 4-0 z Newcastle czy 3-1 z Evertonem to musi robić kolosalne wrażenie.
_________________
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo
 
 
tomaszl 

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-12-18, 14:15   

Fulham-Manch.City TYP 2
kurs: efortuna 1,36
Fajne mecze do typowania w tej kolejce. Dla mnie jednak najlepsza jest dwójka w spotkaniu Fulham z Manchesterem City. Pierwsi kompletnie zawodzą, a drudzy wreszcie zaczęli grać na miarę ogromnych oczekiwań i takiegoż samego potencjału. Gospodarze zajmują przedostatnią lokatę, a w ośmiu ostatnich starciach ligowych polegli aż siedem razy. Manchester już prawie doścignął Arsenal. Jakie ostatnio osiąga rezultaty to wszyscy wiedzą i to one przede wszystkim muszą świadczyć, iż obecnie stawianie na City i to w meczach z takimi przeciwnikami nie jest żadnym ryzykiem. Pokonanie Bayernu na wyjeździe, mozolne odrabianie strat w Premiership do Kanonierów łacznie z rozgromieniem 6-0 Tottenhamu czy 6-3 Arsenalu. Na to wszystko Fulham wydaje się spokojnym spacerkiem.
_________________
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy
Premiership - Man City

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.