Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka dieta dla karateki?
Autor Wiadomość
henryk46 

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-07-30, 14:13   Jaka dieta dla karateki?

Mam 46 lat, nie pracuję już więc postanowiłem rozpocząć ćwiczenia karate, na początek 2/3 x w tygodniu po około 1,5 godz. Z czasem mam zamiar ćwiczyć częściej - znajomy poprowadzi mój trening. Ma doświadczenie. Prowadzi szkółkę karate. Dlatego właśnie zdecydowałem się na karate - mam do tego sportu najłatwiejszy dostęp. Może fakt prowadzenia go przez znajomego bardziej mnie zmotywuje, trudniej będzie pokazać że się poddaję... :roll:
Ważę 100k przy zwroscie 174 cm, nie jestem najlepiej zbudowany. Posiadam też okropny mięsień piwny.
Potrzebuje diety ktora wspomoze spalanie tluszczu, ale musi byc taka abym mial sile na cwiczenia... z drugiej strony nie moge czuc sie objedzony ani ciężki.

POMÓŻCIE :-?
 
 
Przekliniak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 34
Skąd: podbeskidzie
Wysłany: 2010-07-30, 14:20   

to powodzenia. uważaj, żebyś się nie połamał :mrgreen:
 
 
pawel_pszczyna 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-03, 13:46   

AMATORSKO TESTOWANA DIETA WOJOWNIKA :)

Śniadanie - Płatki, jagurt, nabiały. Jakaś kanapeczka między posiłkami.
Obiad - Ryż, kasza, tunczyk, makarony, kurczak, kaczka.
Kolacja - Ryby, płatki, ser biały z kukurydzą, oliwkami i cebulką.
Trzeba wiedzieć ile się trenuje i ile potrzebujemy na to energii.

Kobietom polecam dużo nabiału, średnio wędglowodanów. Troszkę mięska. :)

Dla wszystkich: 4 posiłki dziennie są idealne.

PLUS:

- 2 l wody dziennie wylaczajac te na ugaszenie pragnienia zwiazanego z treningiem. To zapewni prawidlowy metabolizm i dobre samopoczucie.
- Witaminy - owoce, proste salatki: banan, pomarancza, kiwi, jablko, rodzynki lub winogrona, orzechy. Magnez ktory ucieka nam po codziennej kawie mozna uzupelnic preparatem Magnezin (6zl za 30 tabletek bez recepty).

Uwagi ogolne - energetyczny posilek 2 godz przed treningiem, po treningu uzupelnic bialko i elektrolity.

Tak jak wspomniałem jest to ''amatorska'' dieta, ale wagę mam dobrą, rzeźba też się poprawiła, piszcie jeśli macie jakiekolwiek uwagi.
 
 
Nascar 

Wiek: 59
Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Oleszno
Wysłany: 2013-10-29, 09:27   

Na pewno powinieneś spożywać sporo węglowodanów aby mieć siłę. Dieta kolegi wyzęj wydaje się sensowna. Fajnie że postanowiłeś w tym wieku uprawiać sport. Powodzenia.
_________________
http://www.nextpol.pl/, Odwiedz Witryne!, visit.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy
Karate - Jaka dieta dla karateki?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.