Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Hula hop
Autor Wiadomość
impresja 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 37
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-07, 14:48   Hula hop

Wspaniale działa na boczki i talię, stanowi przy tym niezłą zabawę. Nie mówię o takim zabawkowym, lepiej kupić porządne gimnastyczne, ze sklepu sportowego. To nie jest droga inwestycja, a bardzo popłacalna. Fakt że trzeba mieć trochę miejsca w domu, a w zagraconych blokowych mieszkaniach ciężko o takie niestety.

Żeby wybrać odpowiednie, trzeba je przetestować w klepie, najlepiej kręcić nim od 30 sekund do minuty. Jeśli dacie radę utrzymać je na biodrach, to bierzcie. Jakby spadało, albo kręciło się ciężko lub krzywo - to nie ma co w nie inwestować.

Jeśli chodzi o skuteczność to słyszałam, że 2 razy w tygodniu po 20 minut wystarczy żeby zrzucić w ciągu miesiąca od 1 do 2 cm w talii.
 
 
ciachooo 


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 25
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-08-16, 15:35   

No to podobno fajny bajerek moja kumpela sie zachwala tym całych hula hop :) ona to ma jeszcze taki z wypustkami ze na szybsze spalanie niby:) :shock: :-o
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-18, 14:52   

Moje hula-hop się nie kręci i niestety nie dzieje się to ze względu na jego jakość, ale umiejętności użytkownika... :oops: Prawda jest taka, że to całe kręcenie jest cholernie trudne, zgodzi się ktoś czy jestem wyjątkiem na skalę światową?
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
baśka 


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Ustrzyki Górne
Wysłany: 2010-08-20, 13:48   

Dla mnie kręcenie na hula-hop to pestka, potrafię kręcić nawet godzinę... ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie dla wszystkich to może być łatwe, szczerze mówiąc nie znam ani jednego chłopaka, który by zakręcił więcej niż 3 razy... 8-) ;-)
 
 
torbaborba 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-23, 13:09   

Ja ostatnio solidnie przyłożyłam się do tematu hula-hop i od 2 tygodni codziennie kręcę po 25 minut. Efekt jest już zauważalny, udało mi się zgubić 2 cm w talii
 
 
sportsmenka 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 20
Skąd: Prosto z siłowni
Wysłany: 2010-08-23, 15:35   

2 cm? tak dużo? eee jakos nie moge uwierzyć...
 
 
torbaborba 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-24, 12:58   

sportsmenka napisał/a:
2 cm? tak dużo? eee jakos nie moge uwierzyć...


fakt faktem, że to nie są jedyne ćwiczenia jakie robię na brzuch ale niewątpliwie w dużej mierze wynik zawdzięczam hula-hop...
 
 
Polly 


Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: nie wiem
Wysłany: 2010-08-25, 15:24   

A czy istnieje konkretna zasada na ćwiczenia hula hop?
Należy stać w miejscu i ruszać brzuchem czy też może należy sie wraz z hula hopem kręcic dookoła?
 
 
Jaron 

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-04-15, 11:47   

Przy hula hopie z wypustkami, przy kręceniu 10 minut dziennie w miesiąc traci się około 5 cm w talii, później już efekty nie są takie spektakularne, bo ciało się przyzwyczaja. No i trzeba się nastawić na chodzenie przez pierwsze 2 tygodnie z siniakami wkoło talii. Moja dziewczyna bardzo wzięła sobie do serca kręcenie się na kółku, przezwyciężyła ból i teraz wygląda świetnie (kręci się 4 miesiące, codziennie po 15 minut)
 
 
damianek2000 

Wiek: 33
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-16, 11:31   

Hula-hop jest naprawdę super przyrządem do ćwiczeń. Efekty są widocznie.
_________________
Konkurs
 
 
 
ania345 

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-05, 10:44   

Ja kręcę hula-hop kilka razy w tygodniu po kilka minut. Na dłużej nie mogę sobie pozwolić, gdyż robią mi się siniaki. No ale poza jednym taki minusem, obwód w talii powoli spada, a mięśnie brzucha się wyraźnie wzmocniły. Także ja osobiście polecam ;-)

Blog o sporcie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy
Trening w domowych warunkach - Hula hop

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.