Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Dla maniaków bilarda
Autor Wiadomość
jupek 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 37
Skąd: kraków
Wysłany: 2010-06-02, 16:42   Dla maniaków bilarda

Hejka jestem zapaleńcem grania w bilarda :) Uwielbiam to ale osobiście uważam że brakuje takich lokali specjalnie pod bilard. Jak chce pograć to przeważnie ląduje w jakiejś zakurzonej od petów knajpie. Brakuje mi np tu na śląsku takich fajnych miejsc także dla nie palących, żeby pograć:)
Może znacie coś takiego ? Okolice Krakowa i Bielska najlepiej :)
 
 
Przekliniak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 34
Skąd: podbeskidzie
Wysłany: 2010-06-08, 15:30   

też jestem ciekawa czy w Bielsku są jakieś nie przydymione miejsca z bilardem. Ja niestety znam tylko takie, w których dym od papierochów jest tak gęsty, że końca kija nie widać :-|
 
 
ScarFace 


Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: ...
Wysłany: 2010-06-18, 15:20   

To trzeba się wtedy zaopatrzyć w krótszy kij :lol:
A tak na poważnie jest ''Klub bilardowy pod 7'' na Staszica 7, mają 9 profesjonalnych stołów billardowych, piłkarzyki, dart itp...
 
 
Kraken 


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 50
Skąd: ...z innych czasów
Wysłany: 2010-06-21, 13:55   

A ja nie wiem co to dokładnie za klub, ale jest Bilard i Solarium niedaleko mmm lotniska chyba w Bielsku...
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-06-21, 15:31   

Ja jestem zdania, że nie ma to jak partyjka bilarda w zaciszu domowym. Wbrew pozorom stół z kijami to nie taki straszny wydatek.

...Fajny relaks po pracy i extra atrakcja na imprezach domowych! POLECAM :evil:
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
kokon 

Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-24, 14:54   

wole jednak ten klimat klubu. wypad z kumplami na piwko i bilarda
 
 
kokon 

Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-24, 14:57   

polecam Klub Bliardowy Black Ball w Gliwicach
 
 
Przekliniak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 34
Skąd: podbeskidzie
Wysłany: 2010-06-28, 15:01   

ScarFace napisał/a:
A tak na poważnie jest ''Klub bilardowy pod 7'' na Staszica 7, mają 9 profesjonalnych stołów billardowych, piłkarzyki, dart itp...


właśnie ten klub miałam na myśli
 
 
henryk46 

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-07-08, 14:43   

ale, że niby zadymiony? dla palaczy ok ale byłem tam ostatnio z rodzinką i racja nie do końca przyjemne miejsce
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-14, 16:50   

No nie wiem czy kupno stołu to taki mały wydatek! ? n aallegro chodzą po 1900zł i to taki ehmm średnie ;/
_________________
:)
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-07-15, 14:31   

Ann napisał/a:
No nie wiem czy kupno stołu to taki mały wydatek! ? n aallegro chodzą po 1900zł i to taki ehmm średnie ;/


Ale jest to inwestycja na lata! :mrgreen:
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
Kraken 


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 50
Skąd: ...z innych czasów
Wysłany: 2010-07-19, 16:47   

discorobak napisał/a:
Ann napisał/a:
No nie wiem czy kupno stołu to taki mały wydatek! ? n aallegro chodzą po 1900zł i to taki ehmm średnie ;/


Ale jest to inwestycja na lata! :mrgreen:


Inwestycja na lata + fajna rozrywka na imprezach rodzinnych czy ze znajomymi + atrakcyjnie zagospodarowana przestrzeń w domu... a taki stół kupisz juz do 1500 zł. Naprawdę warto, mamy stół bilardowy i specjalną salkę dla niego otwartą na większy salon - nie raz zabił nudę i rozkręcił niejedno spotkanie. POLECAM.
 
 
elizabeth 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: 2010-07-20, 16:47   

My kupiliśmy taki stół do pubu, cena nie najwyższa bo kosztował cos koło 1800 zł. Wiadomo, że użytkowanie w pubie różni się od tego w domu, klienci zachowuja się różnie i szło by pomysleć, że taki stół rozleci się po paru miesiącach. Ale stoi juz 2 rok i się sprawdza. Do uzytku domowego spokooojnie wystarczy więc stół za max 1500 zł. Polecamy tez firmę Proyasport. Mamy taki stół, nasi znajomi rónież zastanawiają się nad kupnem, są dość solidne, ładnie wykonane, ale trzeba szukać go w sklepach int. w stacjonarnych nie wiem czy jest mozliwość ich zakupu.
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-07-21, 14:11   

No można by pomyslec :) ale wczesniej trzeba by sie było wybudowac zeby taka kobyłke zmiescic w domu:):)
_________________
:)
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-07-21, 15:57   

Ann napisał/a:
No można by pomyslec :) ale wczesniej trzeba by sie było wybudowac zeby taka kobyłke zmiescic w domu:):)


Niekoniecznie... teraz coraz większą furrorę robią stoły bilardowe z możliwością zakrycia ich zwykłym blatem, w konsekwencji czego masz w domu duży stół jadalny, który wieczorem zamieniasz w duży stół do gry! REWELACJA.
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.