Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy!!!! Mam wstrętne rozstępy!
Autor Wiadomość
kruellademon 


Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: niewiadomo
Wysłany: 2010-07-27, 14:13   Pomocy!!!! Mam wstrętne rozstępy!

W ostatnich miesiącach dość moco przybrałam na wadze. Mój brzuch niezbyt dobrze poradził sobie z przypływem kilogramów, przez co mam wstrętne rozstępy na boczkach i brzuchu!
Czy ktoś wie czy można się tego pozbyć i jak to zrobić????!!!! POMOCY! :cry:
 
 
MłodaMama 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: 2010-07-28, 14:01   

Ja w ciąży stosuję jak dla mnie na razie bardzo dobrze sprawdzający się:
PHARMACERIS - KREM ZAPOBIEGAJĄCY ROZSTĘPOM

Występuje on też w wersji na rozstępy już istniejące:
PHARMACERIS - PREPARAT ZMNIEJSZAJĄCY ROZSTĘPY (foto poniżej).

Kupisz go w aptekach w cenie nie wyzszej niz 35 zł.

Przeznaczony dla mam, ale myślę, że i Tobie by pomógł. Rozstępy to rozstępy...

Generalnie smarowanie olejkami i natłuszczanie, które pomaga przy rosnącym brzuszku nic Ci już nie da, bo rozstępy już masz, jedynie więc środki redukujące.

Z tego co jeszcze mogłabym polecić to nie opalać się, na ciemniejszej skórze jasne smugi są bardziej widoczne.

38470.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 37,13 KB

 
 
Przekliniak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 34
Skąd: podbeskidzie
Wysłany: 2010-07-30, 14:34   

kolor rozstępów ma znaczenie, jeśli masz czerwone to znikną o ile twoja skóra nie będzie się dalej rozciągać, a jeśli białe (tak jak ja) to nie znikną. możesz te białe smarować maścią bądź żelem z kasztanowca,albo maściami na blizny ale to jest tylko na chwile. w moim przypadku zostaje tylko zabieg :cry:
 
 
kruellademon 


Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: niewiadomo
Wysłany: 2010-07-30, 14:42   

Przekliniak napisał/a:
kolor rozstępów ma znaczenie, jeśli masz czerwone to znikną o ile twoja skóra nie będzie się dalej rozciągać, a jeśli białe (tak jak ja) to nie znikną. możesz te białe smarować maścią bądź żelem z kasztanowca,albo maściami na blizny ale to jest tylko na chwile. w moim przypadku zostaje tylko zabieg :cry:


Ooo to jest jeszcze dla mnie nadzieja bo są czerwone!!!! :-) Dzięki za rady! Zaraz biegnę do apteki po krem!
 
 
eva30 

Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2010-07-31, 11:52   

Kupilam EVELINE'a Termoaktywne Serum Modelujące talię, brzuch i pośladki - po posmarowaniu skóra piecze i swędzi okropnie, ale środek działa, rozstępy jakby kurczyły się. Na brzuchu i udach (bo tu testowałam, tu miałam najokropniejsze rozstępy) serum zmiejszyło je zdecydowanie - stały sie węższe, mniejsze i bardziej płytkie, a skóra ujędrniła sie.

Nie wiem do końca dlaczego mam to pieczenie i swędzenie, ale używam bo widzę efekty, ktoś może pomyśleć, że to drastyczne stosować tak mocne serum, ale gorzej mi jest gdy przez te rozstępy jest mi wstyd rozebrać na plaży.
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-02, 12:41   

Głupio się przyznać ale też mam problem z rozstępami... pojawiły się w dosyć nietypowym miejscu - po wewnętrznej stronie kolan. Przypuszczam, że spowodował je przyrost masy mięśniowej nóg - bo wyskoczyły w czasie gdy intensywnie trenowałem na góralu...
Teraz mają kolor biały także chyba "po ptokach"...
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
pawel_pszczyna 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-03, 15:07   

W momencie pojawienia się rozstępów, czyli w fazie pierwszej – zapalnej, mają kolor czerwony, czerwonowinny lub czerwononiebieski. Gdy zauważymy pojawienie się rozstępów w tym stadium mamy bardzo duże szanse na ich zlikwidowanie.

Druga faza tzw. zanikowa może wydawać się mniej uciążliwa, ponieważ rozstępy jaśnieją i zmieniają się w białe pasma przypominające blizny. Są to tak zwane rozstępy białe. Skóra w dotyku wydaje się lekko zapadnięta. W tym stadium całkowite pozbycie się defektu nie jest możliwe.

Jeżeli mamy rozstępy w drugiej fazie musimy liczyć się z tym, że każdy zabieg czy to w gabinecie kosmetycznym czy w domu pomoże nam jedynie je spłycić i spowodować, że będą mniej widoczne.

Chcąc całkowicie pozbyć się rozstępów potrzebna będzie ingerencja chirurga. W celu całkowitego pozbycia się ich trzeba wyciąć kawałek skóry, po zabiegu zostają blizny i na dodatek nie mamy 100% pewności, że rozstępy nie powrócą.

:-/
 
 
LUMIA 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: małopolska
Wysłany: 2010-08-09, 13:16   

eva30 napisał/a:
Kupilam EVELINE'a Termoaktywne Serum Modelujące talię, brzuch i pośladki - po posmarowaniu skóra piecze i swędzi okropnie, ale środek działa, rozstępy jakby kurczyły się. Na brzuchu i udach (bo tu testowałam, tu miałam najokropniejsze rozstępy) serum zmiejszyło je zdecydowanie - stały sie węższe, mniejsze i bardziej płytkie, a skóra ujędrniła sie.

Nie wiem do końca dlaczego mam to pieczenie i swędzenie, ale używam bo widzę efekty, ktoś może pomyśleć, że to drastyczne stosować tak mocne serum, ale gorzej mi jest gdy przez te rozstępy jest mi wstyd rozebrać na plaży.


może on jest rozgrzewający i temu Cię piecze. Ogólnie rzecz biorąc to Eveline ma fajne te balsamy i nie tylko :mrgreen:
 
 
baśka 


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Ustrzyki Górne
Wysłany: 2010-08-11, 12:00   

LUMIA napisał/a:
może on jest rozgrzewający i temu Cię piecze. Ogólnie rzecz biorąc to Eveline ma fajne te balsamy i nie tylko


Ja też używam balsamu Eveline, używam go profilaktycznie od czasu jak zaczęłam zauważać nierównomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej na udach. Odkąd go stosuje regularnie, problem ten znacznie się zmniejszył, a nogi wyglądają na bardziej ujędrnione i pozbawione widocznego celulitu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.