Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia na zgrabną pupę ;)
Autor Wiadomość
Emi 


Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: BB
Wysłany: 2010-05-25, 13:58   Ćwiczenia na zgrabną pupę ;)

Ja swego czasu skakałam na skakance, ale w ten sposób to jednak nie wyćwiczy się tych wszystkim mięśni i nie wymodeluje sylwetki tak, jak trzeba. Jakie ćwiczenia polecacie? Może jakiś plan treningowy?
 
 
baśka 


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Ustrzyki Górne
Wysłany: 2010-05-25, 19:58   

Polecam przysiady na jednej nodze (druga wyprostowana), albo stawanie na palcach. Trzeba przyznać, że samo napinanie i rozluźnianie mięśni przynosi już efekty.
W takim napinaniu i rozluźnianiu o tyle fajne jest to, że nikt nawet nie musi zauważyć że w danym momencie ćwiczymy :-D
 
 
impresja 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 37
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-05-28, 15:17   

Czaem robię takie półprzysiady:

Staję w rozkroku (kolana na szerokości bioder), stopy rozstawiam na zewnątrz, dłonie kładę na biodrach. Powoli uginam kolana schodząc w dół i wracam do pozycji wyjściowej.
Robię 5 serii po 8 razy z 10 sekundową przerwą. Po każdej przerwie utrzymuję pozycję w przysiadzie z ugiętymi kolanami przez kilka sekund.
 
 
Martyna_1983 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-05-29, 11:14   

Była kiedyś taka fajna płytka z ćwiczeniami: SZCZUPŁE UDA BEZ WYSIŁKU, nie pamiętam tylko gdzie ją kupiłam. Prowadziła je świetna czarnoskóra babka. Ćwiczenia na uda - ale pupę także modelowały. Miałam, ćwiczyłam, to wiem 8-)
 
 
Zosia_B-B 


Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-06-11, 15:46   

Tak, ''Szczupłe Uda...'' z wydawnictwa Mayfly, to jest chyba jedna z popularniejszych płytek na uda i pupę. Można kupić w sklepach internetowych i na Allegro.
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-08-04, 16:47   

Dobrym cwiczeniem na zgrabną pupę jest takie:

stajemy w rozkroku prostujemy plecy i powoli schodzimy ciałem na dól tak aby w kolanach od wewnątrz utworzył się kąt 90 stopni i wrócic do pozycji wyjsciowej powtórzyc to ćwiczenie wedłg własnych mozliwosci ale ! co kilka dni zwiększac ilosc cwiczen:) polecam! 8-) :-)
_________________
:)
 
 
sportsmenka 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 20
Skąd: Prosto z siłowni
Wysłany: 2010-08-09, 16:58   

przede wszystkim podnoszenie nóg do góry w pozycji leżącej ( na brzuchu ) i na bokach :-) ujędrnia :))
 
 
baśka 


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Ustrzyki Górne
Wysłany: 2010-08-11, 13:03   

Żeby wspomóc trening pośladków i szybciej zauważyć efekt można jeszcze pokusić się o zakup jakiegoś kremu/balsamu modelującego...
 
 
eva30 

Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2010-08-20, 16:59   

Do takich ćwiczeń dodaj 2-3 razy w tygodniu dobry peeling gruboziarnisty na uda, dobrą rękawicę do peelingu i naprzemienne zimno-ciepłe prysznice. Peeling naprawdę poprawia wygląd ud i pupy, ale jedynie regularnie stosowany. Masaż pupy może zrobić Ci chłopak :lol:
 
 
sportsmenka 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 20
Skąd: Prosto z siłowni
Wysłany: 2010-08-23, 16:32   

eva30 napisał/a:
Masaż pupy może zrobić Ci chłopak


otóż to:):) hahaa :mrgreen: :lol:
 
 
Jaron 

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-04-15, 12:49   

Ja dla mojej dziewczyny się "poświęcę" i będę jej robić masaż i pilingi pupy, nawet codziennie, jeśli będzie trzeba :P
Musze jej powiedzieć, żeby się nie wściekała i to dla dobra jej pupy :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.